OFRII.com - Red Rocket OFRII.com - 8k wallpapers, foto OFRII.com - Samuraj - bojove umeni - zbrane OFRII.com - Svt Ponorek OFRII.com - 3D medely - 3D tisk - 3D scan OFRII.com - Akvaristika, Akvarijn ryby, Akvarijn rostliny ORFII.com - Freediving - voln potapn ORFII.com - Astrologie - horoskop, znamen, souhvzd, zvrokruhy ORFII.com - Vesmr - planety, galaxie, hvezdy ORFII.com
Menu
Reklama
AONN.cz
SIFEE.biz - Pokemon online, tapety, epizody, postavy, hry, Pokemon GO
Spřátelené Weby
1HRY.cz - hry online zdarma
NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
Globální mediální server TetriSys

Sword Breaker

Sword Breaker je kategorie malých ručních zbraní z evropského pozdního středověku a rané renesance. Tyto zbraně byly použity jako sekundární zbraně ve spojení s jednoručním mečem, jako je rapír.

Jak už název napovídá, byly navrženy tak, aby se bojovník bránil efektivněji než s jednoduchou formou dýky, obvykle zahrnují i některé další obranné prvky, aby lépe chránily ruku.

Mohou být také použity k útoku, pokud se objeví příležitost. Obecná kategorie zahrnuje dva více specifické typy, meč a meč trojzubce.

Mohou být také použity k útoku, pokud se objeví příležitost. Kromě rovných čepelí existují i ​​příklady s zavlněným tvarem čepele.

Z ohnivé výhně - Sword Breaker

MečeReklama
© Ofrii 2012
NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com